Seo Hizmetleri
Buradasınız: Anasayfa / Web Hizmetlerimiz
Seo Hizmetleri
Seo Hizmetleri

Seo ile trafiğinizi artırın

SEO, marka ve işletmelerin web sitelerini arama motorlarında en üst sıralarda yer almalarına yardımcı olan oyunun kurallarını değiştiren bir uygulamadır. Yalnızca sıralamanızı iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda sitenizi ve daha fazlasını optimize eder. Ürün aramalarının yaklaşık %66’sı Google gibi arama motorlarında araştırılıyor. Bu durum çevrimiçi varlık oluşturmanın ve iyileştirmenin şirketler için ne kadar önemli olduğunu göstermektedir. SEO gerçekten uzun süreli ve karmaşıktır, ancak bizim gibi doğru şirketi seçmek sitenize organik trafik oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

 

Seo Hizmetleri

Dijital varlığınızın performansı artırmak istediğinizde, Mimar Yazılım bünyesinde ki uzmanlarımız bunun için hazır.  Potansiyel müşteriler ve satışlar yaratmada sizi rakiplerinizin önünde tutmak için kanıtlanmış ve yenilikçi teknikleri kullanıyoruz.

 

SEO Denetimi & Analizi

Web sitenizi analiz ederek, sitenizin güçlü ve zayıf yönlerini bulmanıza yardımcı oluyoruz. Geniş bir SEO aracı yelpazesi kullanarak tüm hataları tespit ediyor ve hataları düzenliyoruz. Bu sayede arama motorlarında üst sıralarda yer almanıza yardımcı oluyoruz.

Sayfa Optimizasyonu

Kapsamlı araştırma sonucu optimize edilmiş yol haritamız, sayfa optimizasyonunu profesyonel bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır. Tüm değişiklikleri takip ediyor ve hedefinize kolayca ulaşmanızı sağlayacak her bir hatayı çözüyoruz.

Anahtar Kelime Araştırması

Bu kritik bir aşamadır, Aranma hacmi yüksek popüler arama terimlerinin ve rakiplerinizin derinlemesine analizini yaparız. Uzmanlarımız, doğru zamanda doğru sonucu elde eder.

Bağlantı Oluşturma

En iyi sıralamaları elde etmek için kaliteli bir web sitesi ve kaliteli geri bağlantılar gerekir ve her ikisine de sahipseniz, web siteniz her zaman son derece iyi performans gösterecektir.

İçerik Yapılandırma

İçerik pazarlamacılarımız ve yazarlarımız, müşterilerinizin ilgisini çekecek ve arama motorlarında daha iyi performans gösterecek benzersiz ve hedefli içerik geliştirir. Sizlerle paylaşılan her içerik kaliteli ve bilgilendirici olacak, işletmenizi daha üst sıralara taşıyacaktır.

Takip

Google Analytics ve Arama konsolundan toplanan verileri kullanarak sitenizin nasıl performans gösterdiğini ve bir sonraki süreçte nasıl bir yol izlemenize yardımcı oluyoruz. Bu bilgiler, bir sonraki hamleyi doğru ve tam verimlilikle yapmanıza yardımcı olur.

İyileştirme Eylem Planı

Web sitenizin verilerini inceledikten sonra olumsuz bir durumda, optimizasyonunuzda ayarlamalar yapmamıza ve ziyaretçinin dikkatini çeken aynı zamanda arama motorlarında daha üst sıralarda yer almanıza yardımcı olan bir web sitesi tasarlayabiliriz.

Raporlama

Nelerin iyileştirilmesi gerektiğini anlamamıza yardımcı olmak için sitenizin performansını sürekli olarak izliyoruz. Her ay sonları rutin olarak tarafımızdan detaylı bir rapor eşliğinde sunuyoruz.

 

Teknik Seo Denetimleri

 

  • Sayfa hızı : Hızlı sayfa, Google ve web sitenizin ziyaretçileri için çok önemlidir. Yavaş yükleme, hemen çıkma oranını artırır ancak dönüşümleri azaltır.
  • Robots.txt ve Site Haritası : Bir çoğunun bildiği ancak bir çoğunun da bilmediği dosyalar, Google tarayıcılarının öncelikli sayfalarınızı olabildiğince sık ziyaret etmesini ve kritik olmayan sayfaları yok saymasını sağlar.
  • Bozuk Bağlantılar : Sitenizdeki içeriği silerseniz ve diğer sayfalar buna bağlantı veriyorsa, bu bağlantıları güncellemeniz gerekir. Çoğu kişi sizin “404 sayfanızı” deneyimlediğinde siteyi terk ettiğinden, olumsuz kullanıcı deneyimi algısı yaratmamak için yönlendirilmesi gerekmektedir.
  • Yinelenen İçerik : Bazen içerik yönetim sisteminiz bilmeden sitenizde yinelenen sayfalar veya yinelenen etiketler oluşturur. Bunu kontrol edip tarama yaparız ve düzeltiriz. Bunun çok fazla olması Google’ı sitenizin görünürlüğünü azaltmaya teşvik edebilir.
  • Mobil Kullanılabilirlik : 2018’de Google, bunu olumsuz bir sıralama faktörü olarak tanıttı. Sitenizin masaüstünde mobil cihazlarda olduğundan farklı sıralandığı için bunun için özel çözümler üretiyoruz.
seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri seo hizmetleri
seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı seo ajansı
malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo malatya seo
Teklif ve Bilgi Hattı
x
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Hızlı Teklif Almak için Aşağıdaki Formu Doldurun