Müşterilerimizin Yorumları
Birlikte çalıştığımız müşterilerimiz hakkımızda neler söyledi?
1993 yılından bu yana hizmet verdiğimiz elektrik, elektronik sektöründe, teknolojinin gelişmesiyle birlikte çağın teknolojisine ayak uydurmak için e-ticaret sitesi yapmaya karar verdik. Beklentilerimizin üstünde olan bir yazılımla tanıştık. Oldukça gelişmiş özellikleri sayesinde zorlanmadan müşterilerimizin de taleplerine uygun esnek bir yazılım gerçekten. Teşekkürler My-Eticaret ve ekibi.
Orhan OĞUZ
Kurucu
E-ticaret için daha önceden bir kaç firma ile çalıştık ve son olarak tavsiye üzerine My-Eticaret 'i kullanıyorum. Genel olarak kullanım kolaylığı çok fazla. Yaşadığımız sorunlara bakış açıları ve bir çözüm ile değil, birden fazla çözüm üretmeleri çok güzel. Ekipler çok iyi ve sizi dinliyorlar. İstediğimiz zaman kendilerine ulaşabiliyoruz. My-Eticaret 'i kullanmaya başladığımızdan bu yana çok rahat ettik çok teşekkür ederiz.
Ahmet TEMELLİ
Şirket Sahibi
Gelişen teknoloji ile birlikte web sitemizdeki yoğun talepleri karşılayabilmek adına; işinde uzman, deneyimli, esnek çözümler sunabilen bir e-ticaret yazılımı arayışına girdik ve My-Eticaret yazılımına geçmeye karar verdik. 2 yıldır kullandığımız bu alt yapı gerçekten şimdiye kadar boşa vakit kaybetmişiz. Yazılım ve sürekli gelişmeye devam ediyor. İsteklerimiz anında karşılanıyor, satış dışında düşünmeniz geren bir şey kalmıyor. Sizlerede denemenizi şiddetle tavsiye ederim. Teşekkürler.
Özgür CANPOLAT
Kurucu
Almış olduğumuz yazılım hizmetinden dolayı çok memnun kaldık. Vermiş olduğunuz hizmet sayesinde müşteri kitlemizde büyük oranda artış sağlandı. Teşekkür ederiz. Başarılar...
Bünyamin Babacan
Şirket Sahibi
Mimar yazılım dan web tasarım hizmeti aldık memnun kaldık teşekkür ler
Cumali Yentur
Şirket Sahibi
Firmamız için yaptığınız web sayfası çok güzel oldu ellerinize sağlık.
Mehmet Demir
Kurucu
Gerçekten çok güzel ilgi alaka var tebrik ederim. Teşekkürler
Tayfun özcan
Şirket Sahibi
Hızlı ve sürekli destek aldığım bir tasarım firması. Web Tasarım projemizde Çözüm odaklı ve ihtiyaca göre esnek çözüm önerileri ile iş sonuçlarım için net yanıtlar aldım.
Ömer Karataş
Kurucu
Bu sektörde bı çok firma ile çalıştık ama böyle müşterisiyle ilgili alakalı olan ve işinde profesyonel bir ekip görmedim başarılarınızın devamını dilerim.
Ramazan Korkmaz
Şirket Sahibi
İşin ehli bir ekip. Güzel çalışmalara imza atıyorlar.
Selahattin Yıldırım
Öğretim Görevlisi
Teklif ve Bilgi Hattı
x
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Hızlı Teklif Almak için Aşağıdaki Formu Doldurun