E-ticarete başlamak için ihtiyacınız olan her şey
Buradasınız: Anasayfa / E-ticarete başlamak için ihtiyacınız olan her şey
E-ticarete başlamak için ihtiyacınız olan her şey
E-ticaret süreçlerinizde ihtiyacınız olan tüm özellikleri e-ticaret paketlerimizde bulabilirsiniz
PHP E-Ticaret Yazılımı
Yazılım domain adınıza sınırsız süre lisanslanır ve yıllık lisans kira ödemesi bulunmamaktadır. Yazılımı bizim sunucularımızda kullanabilirsiniz.
Hazır E-Ticaret Şablonları
E-ticaret paketlerinde sayısı devamlı artan şablonlardan istediğinizi seçip kullanabilirsiniz. Yeni bir şablonu birkaç saniyede kurabilirsiniz.
Ödeme Seçenekleri
E-ticaret paketlerinde müşterilerinize sunabileceğiniz birçok ödeme modülü kurulu olarak gelir. Herhangi bir modülü aktif etmeniz sadece birkaç saniyenizi alacaktır. Modül kurulumlarında tüm sorularınızda teknik destek alabilirsiniz.
Güçlü SEO Desteği
My E-Ticaret yazılımda kişiselleştirilebilir SEO ayarları, SEO URL desteği, etiket desteği, içeriğe özel farklı meta tanımlama, Google sitemap tanımlama ve otomatik Google keyword generator desteği ile size güçlü bir eticaret SEO altyapısı sunar.
XML Entegrasyon
MY e-ticaret yazılımı ile tek bir tuşla bayisi olduğunuz firmanın ürünlerini sitenize ekleyebilir, anlık stok ve fiyat güncellemesi yapabilirsiniz. XML çıktılarını kullanarak fiyat karşılaştırma sitelerinde yerinizi alabilirsiniz.
XML Çıktıları
En düşük MY eticaret yazılımı paketinde dahi, 5 XML Çıktı desteğinden yararlanabilirsiniz. Yönetimi panelinizdeki aktif edebileceğiniz XML çıktı desteğiniz ile fiyat karşılaştırma sitelerinde aynı gün yerinizi alabilirsiniz..
Çoklu Dil Kullanımı
MY ETİCARET yazılımının tüm sürümlerinde opsiyonel olarak çoklu dil desteği ile birlikte gelir. Eklenti ile yazılıma dilediğiniz kadar dil ekleyebilir, çevirileri tek panelden, hızlı ve kolayca yapabilirsiniz.
E-Tahsilat Sistemi
E-Tahsilat şablonu ile, e-ticaret sitenizden bağımsız olarak, direkt bir ödeme formu ile tahsilatlarınızı yapabilirsiniz. Ödeme yapacak kişi, sadece temel kişisel bilgilerin verip, kredi kartı ile hemen ödemeyi tamamlayabilir.
E-Bülten ve Sms
MY ETİCARET yazılımı ile e-bülten/site üyelerine toplu mesaj/promosyon gönderebilirsiniz. Dilerseniz elinizdeki e-posta listesini tek adımda listenize ekleyebilirsiniz. Opsiyonel olarak müşterilerinizin sipariş durumlarını SMS ile bilgilendirebilir, toplu SMS gönderebilirsiniz.
Dükkanınız 7/24 satış yapsın
Sadece kendi mağazanız ve bulunduğunuz bölge ile sınırlı kalmayıp, e-ticaret ile milyonlarca müşteriye kapılarınızı açabilirsiniz. Yüksek kaliteli ve üst düzey güvenlikli sunucularımız ile %99.9 erişilebilirlik oranı ile hizmet sunuyoruz. E-ticaret sitenizin kesintisiz online satışa devam etmesini sağlıyoruz.
Hemen Test Edin
My E-Ticaret' in birbirinden farklı son kullanıcı ekranlarına, demo sitesinden tüm özellikleri ücretsiz test edebilirsiniz.
Ticket Destek Sistemi
Opsiyonel olarak satın alabileceğiniz Departman Destekli Ticket Modülü ile, müşterilerinize farklı departmanlara ticket açmasını, yönetim panelinde de her departmanı farklı bir yöneticinin yönetmesini sağlayabilirsiniz.
Teklif ve Bilgi Hattı
x
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Hızlı Teklif Almak için Aşağıdaki Formu Doldurun